No products in the Quote Basket.
Product listed are not indications of stock in the store. Contact Us Today for availability!
| Capacity | 24 oz. |
|---|---|
| Color | white |
| Diameter | 11.38" dia |
| Durability and Resistance | microwave safe |
| Material | stoneware |
| Product Type | bowl |
| Shape | round |
| Vendor Name | CAC China |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 70403034 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Width | 11.38 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Depth | 11.38 cm |
| Item Weight | 33 kg |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | China, Bowl, 17 - 32 oz |