No products in the Quote Basket.
Product listed are not indications of stock in the store. Contact Us Today for availability!
| Area | 4-5/8 x 2-1/38 |
|---|---|
| Blade Material | stainless steel |
| Color | purple |
| Durability and Resistance | dishwasher safe, slip resistant |
| Handle | polypropylene handle |
| Material | polypropylene, stainless steel |
| Product Type | pie/cake server |
| Safety and Compliance | allergen free, NSF |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 72 |
| Packed By | 72 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642059505 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12.4 cm |
| Item Height | 10.04 cm |
| Item Depth | 14.57 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 0.29 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pie / Cake Server |