No products in the Quote Basket.
Product listed are not indications of stock in the store. Contact Us Today for availability!
| Area | 12-3/8"W x 9-1/2"D x 14-5/8"H |
|---|---|
| Color | black |
| Control Type | automatic |
| Depth | 9-1/2" |
| Durability and Resistance | impact resistant |
| Height | 14-5/8" |
| Installation Type | wall mount |
| Material | plastic |
| Product Type | paper towel dispenser |
| Width | 12-3/8", 8" |
| Vendor Name | San Jamar |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10759376209988 |
| Shipping Origin | 531212012 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12.38 cm |
| Item Height | 14.62 cm |
| Item Depth | 9.5 cm |
| Item Weight | 5.95 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Paper Towel Dispenser |
| Specsheet | View Specsheet |