No products in the Quote Basket.
Product listed are not indications of stock in the store. Contact Us Today for availability!
| Area | 18"W x 5-3/8"D x 5-7/8"H |
|---|---|
| Depth | 5-3/8" |
| Height | 5-7/8" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | condiment holder |
| Thickness | 22-gauge |
| Width | 18" |
| Vendor Name | San Jamar |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 10759376125301 |
| Shipping Origin | 531212012 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 18 cm |
| Item Height | 5.88 cm |
| Item Depth | 5.38 cm |
| Item Weight | 6.9 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Bar Condiment Holder |