No products in the Quote Basket.
Product listed are not indications of stock in the store. Contact Us Today for availability!
| Product Type | fryer crumber |
|---|---|
| Vendor Name | Chef Master |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | case |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 0 cm |
| Item Height | 0 cm |
| Item Depth | 0 cm |
| Item Weight | 1 kg |
| Priced By | case |
| Vendor Category | Fryer Accessories |