No products in the Quote Basket.
Product listed are not indications of stock in the store. Contact Us Today for availability!
| Area | 11-3/4"L x 7-7/8"W x 1"H |
|---|---|
| Color | white |
| Durability and Resistance | dishwasher safe, microwave safe, oven safe |
| Height | 1" |
| Length | 11-3/4" |
| Material | porcelain |
| Product Type | platter |
| Shape | oval |
| Width | 7-7/8" |
| Vendor Name | CAC China |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 70403034 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Width | 7.88 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Depth | 7.88 cm |
| Item Length | 11.75 |
| Item Weight | 20 kg |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | Platter, China |