No products in the Quote Basket.
Product listed are not indications of stock in the store. Contact Us Today for availability!
| Area | 8-1/2" wide x 10" high |
|---|---|
| Attribute | Flow Rate |
| Flow Rate | 1.8 GPM |
| Height | 10" |
| Product Type | spout / nozzle |
| Width | 8-1/2" |
| Vendor Name | Krowne Metal |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 822196414290 |
| Shipping Origin | 7470 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 8.5 cm |
| Item Height | 10 cm |
| Item Weight | 1 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Plumbing Parts & Accessories |