No products in the Quote Basket.
Product listed are not indications of stock in the store. Contact Us Today for availability!
| Area | 25-1/4"L x 2"W x 45"H |
|---|---|
| Color | black, green, mahogany, orange, red, white, yellow |
| Height | 45" |
| Length | 25-1/4" |
| Material | wood |
| Product Type | write on-board |
| Width | 2" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642032744 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 2 cm |
| Item Height | 45 cm |
| Item Depth | 0 cm |
| Item Length | 25.25 |
| Item Weight | 17.78 kg |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Sign Board, A-Frame |
| Specsheet | View Specsheet |